علوم انسانی

رشته‌ی حسابداری با 9.5% کل دانشجویان مشغول به تحصیل، همچنان پرجمعیت‌ترین رشته دانشگاهی می‌باشد. فرصت‌های شغلی یک حسابدار و کار با نرم‌افزار حسابداری بسیار گسترده است، چرا که مسائل و مشکلات مالی شرکت‌ها به جهت رکورد اقتصادی موجب شده تا حسابداران با سیستم حسابداری وضعیت شغلی بهتری نسبت به سایر فارغ‌التحصیلان رشته‌های دیگر داشته باشند و همین مساله باعث شده بازار کار رشته حسابداری یکی از پر متقاضی‌ترین رشته‌های در بازار مالی کار باشد و اقدام در جهت گذراندن کارورزی رشته حسابداری سهل‌تر از کارآموزی برای سایر رشته‌های دانشگاهی باشد.

سرفصل

 
سرفصل دروس رشته کارشناسی پیوسته حسابداری ورودی سال 1395 [نمایش]
 

سرفصل دروس رشته کارشناسی پیوسته حسابداری ورودی سال 1396 به بعد [نمایش]

سرفصل دروس رشته کارشناسی پیوسته حسابداری ورودی سال 1398 به بعد [نمایش]
 
سرفصل دروس رشته کارشناسی ناپیوسته حسابداری [نمایش]
 
سرفصل دروس رشته کارشناسی ناپیوسته حسابداری (ورودی 1400) [نمایش]
  
سرفصل دروس رشته کاردانی ناپیوسته حسابداری [نمایش]

 
 
 
 

روانشناسی رشته‌ای است که با در نظر گرفتن نیازهای طبیعی انسان و درک روح زمان، به عنوان پرچمدار مطالعه پیچیدگیهای بشر امروز است. در یک تعریف ساختارشکن از روانشناسی، «روانشناسی عبارت از کشف دروغ‌هایی است که به خود می‌گوییم و همچنین تعیین حد و مرز راست‌هاست» در این تعریف انسان موجودی است که نخست باید خود را فتح کند. در نتیجه صداقت تمام عیار با خود پایه روانشناسی است. این تعریف روانشناسی را با خودشناسی پیوند می‌زند.

سرفصل

 
سرفصل دروس رشته کارشناسی پیوسته روانشناسی [نمایش]
 
 
  
 
 

مدیریت بازرگانی یکی از دوره‌های تحصیلی آموزش عالی است و هدف از تشکیل این دوره، آموزش نیروی انسانی متخصص مورد نیاز سازمان‌ها، ادارها، مؤسسه‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی در زمینه بازرگانی با وظایف و هدف‌های گوناگون در سطوح کارشناسی می‌باشد. فارغ‌التحصیلان مدیریت بازرگانی می‌توانند در قسمت‌های اداره امور تدارکات، اداره امور مالی، قسمت بازاریابی و نظایر آن به کار اشتغال پیدا کنند. 

سرفصل
 
سرفصل دروس رشته کارشناسی پیوسته مدیریت بازرگانی [نمایش
  
 سرفصل
 
سرفصل دروس رشته کارشناسی مدیریت مالی [نمایش]
 
 سرفصل
 
سرفصل دروس رشته کارشناسی‌ مشاوره (ورودی 1397) [نمایش]
 
سرفصل دروس رشته کارشناسی‌ مشاوره (ورودی 1398) [نمایش]
 
سرفصل دروس رشته کارشناسی‌ مشاوره (ورودی 1401) [نمایش]
 
 
 
 
تاریخ به روز رسانی: 1402/06/11
تعداد بازدید: 10602
Powered by DorsaPortal